Pro veřejnost

Pokud u kurzů nejsou vypsány termíny, znamená to, že veřejně momentálně neprobíhají. Pokud vás obsah kurzu zaujme, můžete si jej objednat jako soukromý – pro skupinu svých přátel nebo i pro firmu.
V tom případě mi, prosím, napište svou poptávku do kontaktního formuláře, abychom dohodli detaily spolupráce.
Minimální počet pro soukromý kurz jsou čtyři osoby.

Ta, která si rozumí

Indiáni mají zvyk přezdívat se podle výrazné vlastnosti, která je dělá jedinečným. V jednom indiánském kmeni žila dívka, která když tancovala, vždy začalo pršet. Říkali jí „Ta, která tančí s deštěm“… Emoce a cykličnost. Sebe-obviňování, vina, pochybnosti. To vše ovlivňuje naši sebeúctu. Míra sebeúcty se odráží v našich vztazích a ovlivňuje kvalitu našeho života. Přijď vyzkoušet 5 transformačních kroků, které tě naučí vědomě vnímat, co se v Tobě odehrává a co ti okolí zrcadlí. Vykroč se mnou na cestu stát se Tou, která si rozumí.

Umění citlivé komunikace

Kurz vám zážitkovým způsobem pomůže pochopit, proč si někdy s lidmi nerozumíme, kde leží náš nevyužitý potenciál ve vyjadřování myšlenek, pocitů a potřeb a nasměruje nás na cestu k uzdravení mezilidských vztahů. Během našeho setkání ochutnáte rozdíl mezi běžnou komunikací a citlivou komunikací, která přináší porozumění sobě i druhému.

Jak si udržet lásku ve vztahu

Zážitkový seminář o jazycích lásky a o tom, proč si někdy nerozumíme ani s těmi nejbližšími. Na motivy světového bestselleru Dr. Garyho Chapmana Pět jazyků lásky. Zjistěte, co od vás partner ve vztahu očekává a naučte se projevovat lásku způsobem, který ho naplní štěstím a spokojeností. Ukážu vám, jak sdílet s partnerem své potřeby v lásce tak, aby jim porozuměl a dal vám znovu pocítit to, pro co jste se do něj zamilovali.

Bezkonfliktní partnerství

Zážitkový víkendový kurz pro páry o tom, proč je důležité umět spolu otevřeně mluvit, vyjadřovat, co cítíme a co prožíváme v příjemných i méně příjemných situacích a empaticky naslouchat jeden druhému. Vyzkoušíte si, jak řešit konflikty nenásilnou cestou v prostředí bezpečí a podpory, jak správně vyjadřovat své pocity a potřeby partnerovi/partnerce beze strachu z odmítnutí nebo zesměšnění a jak mu/ji projevit lásku tak, aby se cítil/a doslova v sedmém nebi. Podíváme se na rozdíly mezi ženským a mužským přístupem k řešení situací (Měsíční žena a Sluneční muž), probereme, jak nás ve vztahu ovlivňuje ženský cyklus, a naučíme se techniku, která nám pomůže ustát partnerovy / partnerčiny emoce

Empatická komunikace z pohledu ženské cykličnosti

Prožitkový a sdílecí seminář o čtyřech fázích ženského cyklu a o tom, jaký vliv má cyklus na naši náladu, prožívání situací a na způsob, jakým mluvíme se svým okolím. Povíme si, jak využít principů empatické komunikace pro pochopení svého nitra i pro harmoničtější komunikaci s okolím během své měsíční fáze. Procítíme si naše tělo a vztah k němu, spojíme se s svými dlouho potlačovanými ženskými potřebami a naučíme se je vyjádřit tak, abychom získaly pochopení a podporu od našich blízkých. Dovolíme si kontakt s naší vnitřní silou a odneseme si doporučení, jak dále rozvíjet a podporovat ženskost v nás.