Pro veřejnost

Pokud u kurzů nejsou vypsány termíny, znamená to, že veřejně momentálně neprobíhají. Pokud vás obsah kurzu zaujme, můžete si jej objednat jako soukromý – pro skupinu svých přátel nebo i pro firmu.
V tom případě mi, prosím, napište svou poptávku do kontaktního formuláře, abychom dohodli detaily spolupráce.
Minimální počet pro soukromý kurz jsou čtyři osoby.
Kurz jsem schopna zrealizovat v Čechách i na Slovensku.

Obejmi mě slovem

Na tomto prožitkovém, pohybově-meditačním semináři, vám představím návod, jak ustát vlastní i cizí emoce, aniž by vás to vyčerpalo nebo přivedlo k reakcím, kterých byste později mohli litovat. Provedu vás uměním empatie, které vám pomůže pochopit prožívání vlastních situací i situací druhých a ukáže vám způsob, jak je v těžkých chvílích tím správným slovem nebo gestem podpořit tak, aby z vaší strany cítili zájem a péči.

Umění citlivé komunikace

Kurz vám zážitkovým způsobem pomůže pochopit, proč si někdy s lidmi nerozumíme, kde leží náš nevyužitý potenciál ve vyjadřování myšlenek, pocitů a potřeb a nasměruje nás na cestu k uzdravení mezilidských vztahů. Během našeho setkání ochutnáte rozdíl mezi běžnou komunikací a citlivou komunikací, která přináší porozumění sobě i druhému.

Jak si udržet lásku ve vztahu

Zážitkový seminář o jazycích lásky a o tom, proč si někdy nerozumíme ani s těmi nejbližšími. Na motivy světového bestselleru Dr. Garyho Chapmana Pět jazyků lásky. Zjistěte, co od vás partner ve vztahu očekává a naučte se projevovat lásku způsobem, který ho naplní štěstím a spokojeností. Ukážu vám, jak sdílet s partnerem své potřeby v lásce tak, aby jim porozuměl a dal vám znovu pocítit to, pro co jste se do něj zamilovali.

Bezkonfliktní partnerství

Zážitkový víkendový kurz pro páry o tom, proč je důležité umět spolu otevřeně mluvit, vyjadřovat, co cítíme a co prožíváme v příjemných i méně příjemných situacích a empaticky naslouchat jeden druhému. Vyzkoušíte si, jak řešit konflikty nenásilnou cestou v prostředí bezpečí a podpory, jak správně vyjadřovat své pocity a potřeby partnerovi/partnerce beze strachu z odmítnutí nebo zesměšnění a jak mu/ji projevit lásku tak, aby se cítil/a doslova v sedmém nebi. Podíváme se na rozdíly mezi ženským a mužským přístupem k řešení situací (Měsíční žena a Sluneční muž), probereme, jak nás ve vztahu ovlivňuje ženský cyklus, a naučíme se techniku, která nám pomůže ustát partnerovy / partnerčiny emoce

Empatická komunikace z pohledu ženské cykličnosti

Prožitkový a sdílecí seminář o čtyřech fázích ženského cyklu a o tom, jaký vliv má cyklus na naši náladu, prožívání situací a na způsob, jakým mluvíme se svým okolím. Povíme si, jak využít principů empatické komunikace pro pochopení svého nitra i pro harmoničtější komunikaci s okolím během své měsíční fáze. Procítíme si naše tělo a vztah k němu, spojíme se s svými dlouho potlačovanými ženskými potřebami a naučíme se je vyjádřit tak, abychom získaly pochopení a podporu od našich blízkých. Dovolíme si kontakt s naší vnitřní silou a odneseme si doporučení, jak dále rozvíjet a podporovat ženskost v nás.