Zvu Tě na 4týdenní online kurz

Mluv o svém podnikání s hrdostí

jak si sebevědomě vykomunikovat své podnikání a ustát reakce nejbližších

➣ Naučím Tě, jak mluvit o svém podnikání tak, aby tomu Tví blízcí rozuměli
➣ Společně najdeme vhodná slova a podpoříme je sebejistým, autentickým projevem
➣ Naučíš se klidně a vyrovnaně reagovat na komentáře typu “Kdy si už najdeš normální práci?” nebo “Kdy už začneš vydělávat peníze?”
➣ Naučím Tě říct si o pomoc a podporu bez výčitek a se vztyčenou hlavou
➣ Ukážu Ti, jak můžeš ustát své emoce během nepříjemného rozhovoru a jak ho vést s vnitřním klidem k vzájemnému porozumění.
Jak si sebevědomě vykomunikovat své podnikání a ustát reakce nejbližších.

Momentálně není možné se na kurz přihlásit, ale můžeš se zapsat do pořadníku. Jakmile budu mít nový termín kurzu, dám Ti vědět emailem.  

Je kurz pro mě vhodný?
Kurz je vhodný pro začínající i pokročilé podnikatelky, které zažívají rozporuplné reakce vůči svému podnikání ze strany rodičů nebo partnera a hledají způsob, jak s nimi najít společnou řeč a vykomunikovat si své potřeby jasně, klidně a s ohledem na zachování harmonie ve vztazích.

Zvládnu se kurzu věnovat 4 týdny?
Určitě. Kurz začíná 21. 2. 2022 a končí 20. 3. 2022. Budeš si moci vybrat, jestli se uvidíme a uslyšíme naživo nebo ze záznamu. Kurz bude koncipován tak, aby byl časově zvládnutelný, s respektem k Tvému dalšímu vytížení.

Momentálně není možné se na kurz přihlásit, ale můžeš se zapsat do pořadníku. Jakmile budu mít nový termín kurzu, dám Ti vědět emailem.