Konzultace

Setkáme se spolu zhruba na 90 minut. Povíš mi, co chceš řešit, nebo téma k řešení nalezneme společně. Nemusíš to mít vše hned jasné. Ochutnáš můj styl práce. Pak Ti povím, jestli jsem schopna Tvé téma podpořit. Může se totiž stát, že Tvé téma bude na mě moc velké sousto, které patří do péče jiných odborníků. A Ty se rozhodneš, jestli chceš pokračovat se mnou nebo ne.

Budeš-li chtít pokračovat, dohodneme si další setkání, jeho četnost a pravidla spolupráce. Založím Ti tvou osobní složku, kam budu zapisovat vše podstatné z našeho setkání – myšlenky, nápady, Aha momenty, závazky do dalšího setkání, úspěchy, překážky, které byly překonány nebo výzvy, které na Tebe čekají. Bude to živý dokument, který nám bude ukazovat cestu, kterou jsme se společně vydali a díky kterému budeme vědět, jestli jdeme ke stanovenému cíli. Pomůže nám udržet směr.

Vše, co si povíme, zůstane jenom mezi námi. Naše setkání bude důvěrné, v bezpečném a příjemném prostředí.

Nenechám Tě odejít jen tak

Z každého sezení si odneseš minimálně jeden Aha moment, který v tobě nejvíce zarezonoval. Odneseš si také dobrovolný úkol nebo cvičení, které vyplyne z našeho povídání. To Ti pomůže posunout se dál ve svém tématu. Pomůže Ti udržet si vůli pokračovat a nepolevit ve svém rozhodnutí. A pokud bude třeba, můžeš mě kontaktovat přes email nebo telefon, moje podpora Ti bude k dispozici i mezi našimi setkáními.

Zároveň je fér Ti říct, že mým cílem je naučit Tě samostatnosti, ne závislosti na mých službách, proto budu k Tobě vždy upřímná a otevřená. A to stejné budu očekávat i od Tebe. Naši spolupráci můžeš ukončit podle předem dohodnutých pravidel.

Čím můžu obohatit Tvůj osobní rozvoj?
Jsem tady, abych Ti pomohla ujasnit si své téma a najít cestu k řešení. Během cesty Ti pomůžu přenést se přes překážky, podpořím Tě v době, kdy Ti budou docházet síly a víra, že změny dosáhneš. Jsem tady, abych vyzdvihla Tvé úspěchy a výhry, ze kterých se možná ještě nedokážeš pořádně radovat a sílu tohoto pozitivního prožitku tak společně transformujeme v energii a odvahu, která Tě posune vpřed. ℘ Jsem tady, abych Tě naučila, jak naslouchat sobě i druhým a vyjadřovat se beze strachu z odmítnutí nebo zesměšnění. Naučím tě umění empatie, které Ti pomůže následovat své touhy a zároveň být v harmonii s ostatními. Odměnou Ti bude radost a spokojenost z dosaženého cíle nebo změny, zlepšení Tvých vztahů s lidmi, poznání nových cest a možností a třeba i nový pohled na sebe a na život.
S čím Ti můžu pomoct:

Procházíš změnou, nebo Tě čeká změna, která Ti není příjemná a potřebuješ podporu a odvahu k jejímu uskutečnění?
Nebo se potřebuješ jen ujistit, že změnu zvládneš a najít si k ní přístup, který Tě bude méně zatěžovat a stresovat?
Pomůžu Ti změnou projít a ukážu, jak v ní najít potenciál k seberozvoji.

Máš v hlavě Téma, které Tě trápí, nedokážeš s ním sám / sama pohnout a pomohlo by Ti prodiskutovat jej s někým nezainteresovaným? Možná Ti pomůže nahlédnout na téma z jiného úhlu pohledu a najít řešení, nebo jiný přístup k němu? Podíváme se spolu na to, co vás brzdí.

Chceš si najít odpovědi na své otázky ve svém těle? Chceš se spojit se svými emocemi, které jsou uloženy ve Tvém těle, pochopit jejich zprávu a využít ji k harmonizaci svého života? Chceš se spojit se svou vnitřní moudrostí a nahlédnout na problém nebo situaci s větším klidem a nadhledem? Vyzkoušej řízené vizualizace pro pochopení podstaty problému a nalezení řešení využitím moudrosti těla a duše.

Je to jemná metoda, která kombinuje principy nenásilné komunikace Marshalla B. Rosenberga, vstup do hladiny Alfa a staré Buddhistické techniky Krmení démonů. Nejedná se o regresi ani o hypnózu.

Potřebuješ nahlédnout na situaci, ke které se Ti vážou silné emoce, s odstupem, s cílem pochopit situaci i sebe a své emoce?
Najít v tom zprávu pro sebe, ponaučení a pochopení.
Hledat cestu, jak dál?
Chceš se naučit, jak ustát vlastní i cizí emoce a využít jejich energii k ozdravení mých vztahů i vztahu samého / samé k sobě?
Chceš vědět, jak probrat s druhými to, co je pro Tebe důležité bez konfliktů a s oboustranným porozuměním?
Ukážu Ti, jak na to.

Potřebuješ udělat rozhodnutí a nejsi si jistý/á správností své volby?
Potřebuješ se ujistit, že krok, který učiníš, je v souladu s Tvými životnými hodnotami anebo potřebami a není ovlivněn strachem?
Potřebuješ najít odvahu převzít zodpovědnost za to, co se díky rozhodnutí stane?
Pomůžu Ti pochopit motivy, které Tě vedou k rozhodnutí.

Chceš nahlédnout na svůj životní styl a najít souvislosti mezi svým prožíváním / žitím a zdravotními obtížemi?
Chceš zjistit, jak můžeš podpořit svou léčbu a upravit životní styl tak, abys byl/a zdravější a vitálnější?
Chceš mít své zdraví více pod kontrolou?
Pomůžu Ti nahlédnout na Tvé zdraví z širší perspektivy, společně najdeme mechanizmy, které Ti škodí, a nastavíš si kroky, které upraví Tvůj životní styl tak, aby Ti více prospíval.

Chceš se připravit komunikačně i emočně na téma, které Tě trápí a bere Ti energii?
Potřebuješ se spojit se svým prožíváním, jakož i pochopit prožívání druhého a s oboustranným respektem dojít k porozumění a řešení, které bude vyhovovat oběma stranám?
Chceš být upřímný/á v komunikaci, ale bojíš se následků?
Naučím Tě dovednosti empatie a způsobu, jak citlivě vyjádřit své nenaplněné potřeby, svou nespokojenost nebo nesouhlas beze strachu z odmítnutí nebo zesměšnění.

Hledáš cestu, jak vyřešit konflikt nebo, jak konfliktům předcházet?
Chceš se připravit na projednání nepříjemného nebo citlivého tématu?
Obáváš se, že ztratíš v komunikaci kontrolu nad svými emocemi, anebo že Ti strach nedovolí jasně myslet a nic nevyřešíš?
Naučím Tě, jak mít své prožívání pod kontrolou a jak využít energii konfliktu nebo nedorozumění k ozdravení mezilidských vztahů.

Mými klienty jsou lidé, kteří:
Cena konzultací:

1 sezení v délce 90 min: 1 500 Kč
Balíček 3 sezení v délce 90 min: 4 000 Kč
Balíček 10 sezení v délce 90 min: 12 500 Kč

Balíček “Barter”: Určitě máš nebo umíš něco, co bych ocenila a co by vyvážilo peněžitou odměnu. Těším se na návrhy! 🙂

Sezení probíhají i online.

Lenka mi pomohla překonat velmi těžké období. Trpěla jsem syndromem vyhoření, nic mě nebavilo, do práce jsem chodila s odporem a nebyla jsem schopná dát výpověď. Lenka byla ta nejlepší věc, která se mi stala. Díky ní jsem lépe poznala sama sebe, získala jsem více sebevědomí a odvahy a hlavně zjistila jsem, co chci v životě dělat. Pomohla mi najít cestu k mým snům a dodala mi odvahu žít můj vlastní život dle mých vlastních představ.
Jitka, Praha
Lenku už poznám dlhší čas a aj ona pozná mňa. Veľmi mi pomohlo, keď raz Lenka so mnou prebrala cvičenie týkajúce sa vzťahov a môjho pohľadu na vzťahy. Dlhodobo som sa točila v začarovanom kruhu vo vzťahoch s tým istým vzorcom – nejaký blbec, alebo zadaný, alebo zahraničný a nič nevychádzalo. Nemala som vôbec vyhranený názor a pocit, čo vlastne chcem a od vzťahu očakávam. Mala som úplne skreslené predstavy o vzťahu aj o mužoch. Po danom cvičení som si začala uvedomovať veľa vecí. Nebola to okamžitá zmena ale bol to presne ten prvý krok, ktorý som potrebovala na východ z bludného kruhu. Cvičenie ako také bolo celkom náročné, lebo tam musí človek priznať svoje chyby, a aj to, že vlastne nemá vyhranený názor. Avšak Lenka to celé robila nenásilnou formou. Keď som nechcela odpovedať, nemusela som, alebo som si to mohla premyslieť a prísť s odpoveďou neskôr. Zároveň bolo dobré, že ma netlačila ako kamarátka do odpovedí typu, že všetko je super a fajn a vlastne že nemám čo riešiť. Ale pomohla mi skutočne sa pozrieť na vec objektívnym pohľadom, aj keď to znamenalo istú bolesť alebo pocit neistoty. Postupne som sa začala na veci pozerať úplne inak. V konečnom dôsledku sa mi po tomto cvičení otvorili oči a časom som našla perfektného partnera, ktorý sa stal aj mojím manželom. ? Myslím si, že bez toho cvičenia by som sa doteraz točila v bludnom kruhu... Takže za to Lenke veľmi ďakujem!
Katarína, Bratislava
Koučink mi dává to, že rozkrývám své „problémy“ v místech, kde bych je nečekal. Proto i když řeším své problémy, mnohdy řeším pouze následky, aniž bych věděl o příčinách. Koučink dokáže odkrýt skutečné příčiny. Úkoly, které dostávám, zejména úvahy na problémová témata, mě vedou k poměrně hlubokému zamyšlení. Líbí se mi zahrnutí nekonvekčních metod (meditace, buddhismus). Práce na sobě má své první ovoce, v práci i doma. Trochu mění můj pohled na „nepřítele“ jako na pomocníka. Líbí se mi vysoká odbornost kouče, způsob komunikace a vedení sezení, otevřenost – Lenka mluví jasně, srozumitelně, všemu rozumím, bere to vážně, každá lekce má hlavu a patu, je vždy dobře připravená. Líbí se mi zápis z každého sezení, který je přehledný, jasný, moc mi pomáhá v orientaci, nemusím si v podstatě dělat zápisky, protože obsahuje vše potřebné. Je napsaný stručně a přitom srozumitelně.
Tomáš, Praha
Momentalne prechadzam obdobim, kde sa snazim zistit co dalej s mojou karierou a mam pocit, ze sa krutim dookola. Viem aky mam ciel, ale mam pocit, ze je velmi tazke sa k nemu dostat. Preto som poprosila Lenku o pomoc, aby bola moja coach-ka a priviedla ma pomocou coachingovych sedeni k roznym novym myslienkam a napadom. A musim povedat, ze to funguje fantasticky. Pretoze Lenka je velmi inteligentna, vnimava a dokladna coach-ka, pracuje sa mi s nou velmi prijemne a plne jej doverujem. Pomocou trefnych otazok dokaze zo mna vydolovat neuveritelne zaujimave veci, o ktorych potom mam moznost premyslat a dokazu ma posunut dalej. Kazde sedenie s nou mi doda odvahu ist za svojim cielom a uvedomit si, ze je zvladnutelny. A to je velmi dolezite, mat odvahu ist za svojim snom. Pokial sa citite, ze ste v kariere alebo v businese narazili na bod mrazu a krutite sa v zacarovanom kruhu, ktory vam nevyhovuje, urcite oslovte Lenku a zazite s nou niekolko coachovacich sedeni. Kazde sedenie vam prinesie neuveritelne vela inspiracie do vasho zivota. Najkrajsie vsak je, ze tato inspiracia bude vychadzat priamo z vas, z vaseho vnutra, nic nebude nutene, silene. Objavite svoj potencial a uz bude len na vas ako s nim nalozite. Ked sa clovek snazi sam v sebe vyznat, da to velmi vela namahy a niekedy sa uplne zacykli. S Lenkinou pomocou sa vsak zacnete pozerat na veci upne s nadhladom a z ineho uhlu pohladu. Za vyskusanie to urcite stoji.
Jana, Bratislava
Začalo to tak, že jsem pociťovala, že něco s mým životem není v pořádku, resp. se mnou. Stále dokola ty samé otázky, zda znám vůbec sama sebe, smysl svého života, jsem šťastná? Začala jsem hledat na netu něco o sebepoznávání. Narazila jsem na stránky Ing. Lenky. Už jen vzhled stránek mne zaujal, dále usměvavá tvář paní Lenky. No a nakonec mne zcela pohltil její osobní příběh, ve kterém jsem našla. Měla jsem velký strach z prvního sezení a také jsem váhala kvůli ceně. Ale okamžitě, jak jsem uslyšela příjemný, veselý a chápavý hlas paní Lenky, vše ze mne spadlo. Paní Lenka mne zcela okouzlila a odzbrojila svým okamžitým pochopením, trpělivostí, vše nádherně vysvětlila. Vůbec jsem nečekala, jak už první sezení mi pomůže. Cítila jsem okamžitou úlevu jen z toho, že se svěřuji někomu, kdo mě naprosto chápe, kdo dokáže odpovědět na mé všetečné otázky a dovede mě k mé odpovědi. Po každém sezení, nebo úkolu jsem byla zcela uchvácena průběhem kurzu a nabitá energií. Lenka je nádherný člověk na svém místě. Já s ní budu ráda nadále spolupracovat, neboť sebepoznání je nekonečná cesta a ona je tím nejlepším průvodcem, který se mi objevil v mém životě v tu správnou chvíli.
Alena, Hradec Králové
Leni, děkuji za pozornost a péči, kterou jsi mi věnovala. Jsi velmi citlivá k podtextům řečeného, umíš se velmi dobře orientovat a navést člověka k tomu, aby sám zaujal stabilnější postoj. A neděláš to násilně, ale hladce. Mám radost z toho, co se nám podařilo objevit, z toho, co bylo řečeno. Z tvého jednání zřetelně cítím, že jsem to já, kdo přináší materiál, kdo určuje, jakým způsobem se s ním bude pracovat a tak. Já tedy nesu největší odpovědnost za to, co je, a co a jak bude. A to je výborné. Nemůže totiž dojít k tomu, že by se odpovědnost, nebo práce na životě a situaci klienta přenesla mimo něj. To by vedlo jednak k lenosti, pasivitě, nebo ke zkreslení tím způsobem, že všechny výsledky jsou prací kouče, nikoliv klienta. Tak, jak je to postavené teď, je to naopak velký závazek a velká motivace pracovat dál. Otvírat se a být upřímná. Protože si to zasloužím. A bez tohoto kroku se vůbec nedá postoupit dál. Jsi velmi dobrý průvodce.
Klára, Praha
Během čtvrtstoletí vás v byznysu potká leccos. Tak se o mě několikrát pokoušel i koučink. Jenže moje dojmy byly vždy smíšené až negativní. Vždycky přišel někdo, komu bylo všechno jasné, a začal mi radit, co všechno dělám špatně. Není se co divit, že jsem si poměrně rychle vypěstoval alergii na slovo kouč. Po určité době jsem dostal znovu nabídku na koučování. Moje nová, potenciální průvodkyně se mě snažila nenásilně přesvědčit, abych se s ní vydal na cestu za změnou, o které jsem před ní nahlas přemýšlel. Nešetřil jsem ji svých pocitů z předchozích koučovacích pokusů a svou nedůvěru ji řekl otevřeně. A ona se rozhodla, že přesvědčovat mě slovně nemá význam a že zkusíme praxi. A od té chvíle nevycházím z překvapení. Už první ukázky koučinku neboli průvodcovství, v jejím pojetí, mě chytly za mozek i za srdce. Lenka je inteligentní a komunikativní žena. Působí na mě velmi důvěryhodně a nemám tak problém před ní řešit svá trápení, otevřít ji svou duši. Cestu a odpovědi na moje otazníky pak spolu hledáme mnohem rychleji. Chválit empatii a ostatní lidské stránky Lenky by bylo nošením dříví do lesa. Dokážu její schopnosti praktickým příkladem. Dlouhá léta jsem se odhodlával začít něco dělat se svou váhou a fyzickou kondicí. Jako u mnoha lidí, i u mne to vždy skončilo na úrovni odhodlání. Po hodinovém koučovacím sezení s Lenkou mám nejen konkrétní plán, ale dokonce už ho měsíc poctivě držím a mám už i první konkrétní výsledky. Součásti plánu jsou i kontrolní body, kdy s Lenkou pravidelně kontrolujeme moje konkrétní výsledky. Cítím, že v roli koučky je Lenka velmi přirozená, že se v ní cítí dobře a že ji to, jednoduše řečeno, sedí a je v tom dobrá. Všechno o mém dojmu z jejího koučování vypoví zřejmě fakt, že se už těším na další sezení s ní a že vím, že změna je možná.
Radek, Praha
Mými klienty jsou lidé, kteří:
Mými klienty jsou lidé, kteří: