Konzultace

Setkáme se spolu zhruba na 90 minut. Povíš mi, co chceš řešit, nebo téma k řešení nalezneme společně. Nemusíš to mít vše hned jasné. Ochutnáš můj styl práce. Pak Ti povím, jestli jsem schopna Tvé téma podpořit. Může se totiž stát, že Tvé téma bude na mě moc velké sousto, které patří do péče jiných odborníků. A Ty se rozhodneš, jestli chceš pokračovat se mnou nebo ne.

Budeš-li chtít pokračovat, dohodneme si další setkání, jeho četnost a pravidla spolupráce. Založím Ti tvou osobní složku, kam budu zapisovat vše podstatné z našeho setkání – myšlenky, nápady, Aha momenty, závazky do dalšího setkání, úspěchy, překážky, které byly překonány nebo výzvy, které na Tebe čekají. Bude to živý dokument, který nám bude ukazovat cestu, kterou jsme se společně vydali a díky kterému budeme vědět, jestli jdeme ke stanovenému cíli. Pomůže nám udržet směr.

Vše, co si povíme, zůstane jenom mezi námi. Naše setkání bude důvěrné, v bezpečném a příjemném prostředí.

Cena konzultací:

15 min seznamovací oťuknutí zdarma
Rezervujte si krátký videohovor, během kterého vám odpovím na otázky a podíváme se na to, jak bych vám mohla pomoci s vaším tématem.

30 min efektivní konzultace za referenci
Prozkoumejte se mnou téma, které řešíte. Zaměříme se na to, co potřebujete pro jeho úspěšné řešení a stanovíme jeden krok, který vám pomůže ke změně.

90 min konzultace formou koučinku nebo mentoringu: 1 500 Kč
Pomůžu vám najít cestu k překonání komunikačních bloků a připravit se na rozhovor argumentačně, emočně i tělesně tak, aby z vás vyzařovala sebejistota a rozhodnost.
Konzultace trvá 60 – 90 min, abychom měli dostatek prostoru a nechali v klidu doznít otevřené téma.

Zvýhodněné balíčky:
Balíček 3 sezení v délce 90 min: 4 000 Kč
Balíček 10 sezení v délce 90 min: 12 500 Kč

Balíček „Barter“: Určitě máš nebo umíš něco, co bych ocenila a co by vyvážilo peněžitou odměnu. Těším se na návrhy! 🙂

Sezení probíhají převážně virtuálně.

Lenka mi pomohla překonat velmi těžké období. Trpěla jsem syndromem vyhoření, nic mě nebavilo, do práce jsem chodila s odporem a nebyla jsem schopná dát výpověď. Lenka byla ta nejlepší věc, která se mi stala. Díky ní jsem lépe poznala sama sebe, získala jsem více sebevědomí a odvahy a hlavně zjistila jsem, co chci v životě dělat. Pomohla mi najít cestu k mým snům a dodala mi odvahu žít můj vlastní život dle mých vlastních představ.
Jitka, Praha
Lenku už poznám dlhší čas a aj ona pozná mňa. Veľmi mi pomohlo, keď raz Lenka so mnou prebrala cvičenie týkajúce sa vzťahov a môjho pohľadu na vzťahy. Dlhodobo som sa točila v začarovanom kruhu vo vzťahoch s tým istým vzorcom – nejaký blbec, alebo zadaný, alebo zahraničný a nič nevychádzalo. Nemala som vôbec vyhranený názor a pocit, čo vlastne chcem a od vzťahu očakávam. Mala som úplne skreslené predstavy o vzťahu aj o mužoch. Po danom cvičení som si začala uvedomovať veľa vecí. Nebola to okamžitá zmena ale bol to presne ten prvý krok, ktorý som potrebovala na východ z bludného kruhu. Cvičenie ako také bolo celkom náročné, lebo tam musí človek priznať svoje chyby, a aj to, že vlastne nemá vyhranený názor. Avšak Lenka to celé robila nenásilnou formou. Keď som nechcela odpovedať, nemusela som, alebo som si to mohla premyslieť a prísť s odpoveďou neskôr. Zároveň bolo dobré, že ma netlačila ako kamarátka do odpovedí typu, že všetko je super a fajn a vlastne že nemám čo riešiť. Ale pomohla mi skutočne sa pozrieť na vec objektívnym pohľadom, aj keď to znamenalo istú bolesť alebo pocit neistoty. Postupne som sa začala na veci pozerať úplne inak. V konečnom dôsledku sa mi po tomto cvičení otvorili oči a časom som našla perfektného partnera, ktorý sa stal aj mojím manželom. ? Myslím si, že bez toho cvičenia by som sa doteraz točila v bludnom kruhu... Takže za to Lenke veľmi ďakujem!
Katarína, Bratislava
Koučink mi dává to, že rozkrývám své „problémy“ v místech, kde bych je nečekal. Proto i když řeším své problémy, mnohdy řeším pouze následky, aniž bych věděl o příčinách. Koučink dokáže odkrýt skutečné příčiny. Úkoly, které dostávám, zejména úvahy na problémová témata, mě vedou k poměrně hlubokému zamyšlení. Líbí se mi zahrnutí nekonvekčních metod (meditace, buddhismus). Práce na sobě má své první ovoce, v práci i doma. Trochu mění můj pohled na „nepřítele“ jako na pomocníka. Líbí se mi vysoká odbornost kouče, způsob komunikace a vedení sezení, otevřenost – Lenka mluví jasně, srozumitelně, všemu rozumím, bere to vážně, každá lekce má hlavu a patu, je vždy dobře připravená. Líbí se mi zápis z každého sezení, který je přehledný, jasný, moc mi pomáhá v orientaci, nemusím si v podstatě dělat zápisky, protože obsahuje vše potřebné. Je napsaný stručně a přitom srozumitelně.
Tomáš, Praha
Momentalne prechadzam obdobim, kde sa snazim zistit co dalej s mojou karierou a mam pocit, ze sa krutim dookola. Viem aky mam ciel, ale mam pocit, ze je velmi tazke sa k nemu dostat. Preto som poprosila Lenku o pomoc, aby bola moja coach-ka a priviedla ma pomocou coachingovych sedeni k roznym novym myslienkam a napadom. A musim povedat, ze to funguje fantasticky. Pretoze Lenka je velmi inteligentna, vnimava a dokladna coach-ka, pracuje sa mi s nou velmi prijemne a plne jej doverujem. Pomocou trefnych otazok dokaze zo mna vydolovat neuveritelne zaujimave veci, o ktorych potom mam moznost premyslat a dokazu ma posunut dalej. Kazde sedenie s nou mi doda odvahu ist za svojim cielom a uvedomit si, ze je zvladnutelny. A to je velmi dolezite, mat odvahu ist za svojim snom. Pokial sa citite, ze ste v kariere alebo v businese narazili na bod mrazu a krutite sa v zacarovanom kruhu, ktory vam nevyhovuje, urcite oslovte Lenku a zazite s nou niekolko coachovacich sedeni. Kazde sedenie vam prinesie neuveritelne vela inspiracie do vasho zivota. Najkrajsie vsak je, ze tato inspiracia bude vychadzat priamo z vas, z vaseho vnutra, nic nebude nutene, silene. Objavite svoj potencial a uz bude len na vas ako s nim nalozite. Ked sa clovek snazi sam v sebe vyznat, da to velmi vela namahy a niekedy sa uplne zacykli. S Lenkinou pomocou sa vsak zacnete pozerat na veci upne s nadhladom a z ineho uhlu pohladu. Za vyskusanie to urcite stoji.
Jana, Bratislava
Začalo to tak, že jsem pociťovala, že něco s mým životem není v pořádku, resp. se mnou. Stále dokola ty samé otázky, zda znám vůbec sama sebe, smysl svého života, jsem šťastná? Začala jsem hledat na netu něco o sebepoznávání. Narazila jsem na stránky Ing. Lenky. Už jen vzhled stránek mne zaujal, dále usměvavá tvář paní Lenky. No a nakonec mne zcela pohltil její osobní příběh, ve kterém jsem našla. Měla jsem velký strach z prvního sezení a také jsem váhala kvůli ceně. Ale okamžitě, jak jsem uslyšela příjemný, veselý a chápavý hlas paní Lenky, vše ze mne spadlo. Paní Lenka mne zcela okouzlila a odzbrojila svým okamžitým pochopením, trpělivostí, vše nádherně vysvětlila. Vůbec jsem nečekala, jak už první sezení mi pomůže. Cítila jsem okamžitou úlevu jen z toho, že se svěřuji někomu, kdo mě naprosto chápe, kdo dokáže odpovědět na mé všetečné otázky a dovede mě k mé odpovědi. Po každém sezení, nebo úkolu jsem byla zcela uchvácena průběhem kurzu a nabitá energií. Lenka je nádherný člověk na svém místě. Já s ní budu ráda nadále spolupracovat, neboť sebepoznání je nekonečná cesta a ona je tím nejlepším průvodcem, který se mi objevil v mém životě v tu správnou chvíli.
Alena, Hradec Králové
Leni, děkuji za pozornost a péči, kterou jsi mi věnovala. Jsi velmi citlivá k podtextům řečeného, umíš se velmi dobře orientovat a navést člověka k tomu, aby sám zaujal stabilnější postoj. A neděláš to násilně, ale hladce. Mám radost z toho, co se nám podařilo objevit, z toho, co bylo řečeno. Z tvého jednání zřetelně cítím, že jsem to já, kdo přináší materiál, kdo určuje, jakým způsobem se s ním bude pracovat a tak. Já tedy nesu největší odpovědnost za to, co je, a co a jak bude. A to je výborné. Nemůže totiž dojít k tomu, že by se odpovědnost, nebo práce na životě a situaci klienta přenesla mimo něj. To by vedlo jednak k lenosti, pasivitě, nebo ke zkreslení tím způsobem, že všechny výsledky jsou prací kouče, nikoliv klienta. Tak, jak je to postavené teď, je to naopak velký závazek a velká motivace pracovat dál. Otvírat se a být upřímná. Protože si to zasloužím. A bez tohoto kroku se vůbec nedá postoupit dál. Jsi velmi dobrý průvodce.
Klára, Praha
Během čtvrtstoletí vás v byznysu potká leccos. Tak se o mě několikrát pokoušel i koučink. Jenže moje dojmy byly vždy smíšené až negativní. Vždycky přišel někdo, komu bylo všechno jasné, a začal mi radit, co všechno dělám špatně. Není se co divit, že jsem si poměrně rychle vypěstoval alergii na slovo kouč. Po určité době jsem dostal znovu nabídku na koučování. Moje nová, potenciální průvodkyně se mě snažila nenásilně přesvědčit, abych se s ní vydal na cestu za změnou, o které jsem před ní nahlas přemýšlel. Nešetřil jsem ji svých pocitů z předchozích koučovacích pokusů a svou nedůvěru ji řekl otevřeně. A ona se rozhodla, že přesvědčovat mě slovně nemá význam a že zkusíme praxi. A od té chvíle nevycházím z překvapení. Už první ukázky koučinku neboli průvodcovství, v jejím pojetí, mě chytly za mozek i za srdce. Lenka je inteligentní a komunikativní žena. Působí na mě velmi důvěryhodně a nemám tak problém před ní řešit svá trápení, otevřít ji svou duši. Cestu a odpovědi na moje otazníky pak spolu hledáme mnohem rychleji. Chválit empatii a ostatní lidské stránky Lenky by bylo nošením dříví do lesa. Dokážu její schopnosti praktickým příkladem. Dlouhá léta jsem se odhodlával začít něco dělat se svou váhou a fyzickou kondicí. Jako u mnoha lidí, i u mne to vždy skončilo na úrovni odhodlání. Po hodinovém koučovacím sezení s Lenkou mám nejen konkrétní plán, ale dokonce už ho měsíc poctivě držím a mám už i první konkrétní výsledky. Součásti plánu jsou i kontrolní body, kdy s Lenkou pravidelně kontrolujeme moje konkrétní výsledky. Cítím, že v roli koučky je Lenka velmi přirozená, že se v ní cítí dobře a že ji to, jednoduše řečeno, sedí a je v tom dobrá. Všechno o mém dojmu z jejího koučování vypoví zřejmě fakt, že se už těším na další sezení s ní a že vím, že změna je možná.
Radek, Praha